STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | O NAS | UPOMINKI | CENNIK | GALERIA | KONTAKT
KOSMETOLOGIA
Kosmetyka twarzy
Peelingi medyczne i kosmetyczne
KARBOKSYTERAPIA
Zabieg na Blizny i Rozstępy- Srebrny Laur Kosmetologii
Mikronakłuwanie/Mezoterapia mikroigłowa
OCZYSZCZANIE WODOROWE
RF MIKROIGŁOWY
Pielęgnacja ciała
Mezoterapia bezigłowa
Mikrodermabrazja
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Elektrostymulacja
Kosmetyka mężczyzn
Makijaż i wizaż
Ultradźwięki/Kawitacja
Depilacja woskiem
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Toksyna Botulinowa
AQUALYX
Wypełnianie zmarszczek
Volumetria
Powiększanie i modelowanie ust
Mezoterapia Igłowa
Laser frakcyjny CO2
GABINET LEKARSKI
DEPILACJA LASEROWA LASER DIODOWY LightSeer DESIRE
WELLNES & SPA
STUDIO FRYZUR
ZABIEGI LASEROWE
Laserowe odchudzanie MED LIPO
FIRMY KOSMETYCZNE
ODŻYWKI REVITALASH

    
                                          
           NeoQi Hormony odpowiada na nowe zadania rynku , łącząc kuracje  z odnowa biologiczna i dobrym samopoczuciem. Terapie te mają na celu dostarczenie wszystkiego, co dotyczy kuracji uzdrawiających. Ta metoda jest nie tylko upiększająca, lecz również zapewnia dobra formę i kompletny relaks ciała. Jest zainspirowana terapiami energetyzującymi, które eliminują napięcia mięśniowo- naczyniowe i wyzwalają siły witalne.
  
   NeoQi jest to kapsuła energii prowadzi do odmłodzenia, długowieczności i wszystkiego co wiąże się z dobrym samopoczuciem. Terapie przeprowadzone na tym urządzeniu są przydatne dla wszystkich mężczyzn, kobiet, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej.

Przy jakich dolegliwościach odczujesz korzyści ze stosowania NeoQi ?
- zmęczenie, napięcie nerwowe
- zmiany nastroju
- zaburzenia snu
- zaburzenia metabolizmu
- nadwaga
- cellulit                                              
- rozstępy
- intensywny, niemiły zapach ciała
- sucha, łuszcząca się skóra
- wiotka skóra, z zapadnięciami
- skóra z opryszczką
- syndromy bólowe
- napięcie i ból mięśni przed treningiem
- napięcia mięśniowe po treningu
- syndrom przedmenstrualny
- bóle i Skórcze menstrualne
- symptomy menopauzy
- niewystarczająca wydolność naczyniowo- sercowa
- słabe krążenie peryferyjne
- wysokie ciśnienie krwi
- dolegliwości związane ze starzeniem się

Terapie w kapsule kosmetycznej:

Podwodny Masaż Ciśnieniowy  
   Hydroterapia i masaż podwodny poprawiają ogólne samopoczucie. Terapia wodna polega na działaniu w trzech różnych obszarach ciała poprzez dysze różnej wielkości, zaprogramowane do pracy w określonych strefach. Masaż podzielony na sekcje pozwala skoncentrować się na kuracji dla danego, indywidualnego obszaru ciała pacjenta.

      Podwodny masaż ciśnieniowy rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie, redukuje wyzwolone przez stres hormony, pielęgnuje ciało i dobre samopoczucie.

Masaż wibracyjny
       Masaż wibracyjny jest terapią krążenia. Poprzez poprawę krążenia masaż przyspiesza: procesy metabolizmu. Wibracje powodują stymulację komórkową i tkankową, poprawę krążenia oraz pobudzają przemieszczanie się odżywczych i zużytych produktów, między komórkami.

Sauna parowa
      Efekty uzyskane w saunie parowej są znaczące a pomysł wykorzystania pary jest prosty.
Para wodna oczyszcza skórę, największy organ ludzkiego ciała. Pomaga to w usunięciu zanieczyszczeń i polepsza jędrność, elastyczność i gładkość skóry, wzmaga percepcję na terapię dostarczającą minerały oraz inne aktywne składniki. Ciepło przyspiesza procesy chemiczne w całym ciele, co sprawia że kąpiel parowa jest jednym z najprostszych i najwygodniejszych sposobów pozbywania się zalegających toksyn z ciała. Kiedy otwierają się ujścia gruczołów miliony gruczołów potowych zaczynają wydzielanie, ciało pozbywa się produktów metabolizmu i zanieczyszczeń.

      Korzyści z terapii parowej mogą być łączone z wieloma zabiegami upiększającymi i odmładzającymi skórę. Ciepło i wilgoć same w sobie polepszą efektywność kuracji, jednak w połączeniu z aktywnymi składnikami takimi jak okłady na ciało: morskie, błotne, zapewniają ostateczne odżywienie skóry, pielęgnację i relaks w kuracji spa.

Sauna na podczerwień
          Podczerwień jest formą promieniowania cieplnego. Nie ma ono nic wspólnego z promieniowaniem ultrafioletowym (UV), które może powodować porażenie i uszkodzić skórę. Ciepło z podczerwieni jest bezpieczne, suche i absorbowane bezpośrednio do ciała, stymulując pocenie się, bez uczucia duszności i dyskomfortu wynikającego wysokiej temperatury. W tym czasie zostaje wzbudzone, uzdrawiające pocenie się i detoksykacja zużytej materii. Nasze ciało reaguje na przyrost ciepła poprzez naturalny proces chłodzenia, pocąc się. Wraz z potem zostają wydalane z komórek zbędne kwasy, zalegające zanieczyszczenia wraz z toksynami, alkoholem, nikotyną, cholesterolem i potencjalnie rakotwórczymi metalami ciężkimi ( cynk, ołów, nikiel, kadm). Kolejną korzyścią dla skóry jest to, że w tym czasie pozbywamy się starych komórek, skóra staje się gładka i nieskazitelnie czysta. Poprawia się jej elastyczność, jędrność i barwa.

    Sauna na podczerwień jest pożyteczna w następujących schorzeniach: artretyzm reumatyczny, przykurcz mięśni, patologiczne napięśnie nerwowe, chroniczne bóle szyi oraz dolnej partii pleców. Sauna na podczerwień spala kalorie i pomaga w degradacji tłuszczu.

Prysznic Vichy                        
       Prysznic Vichy jest to wiele wąskich strug wodnych, podobnych do silnego deszczu, które początkowo pobudzają a następnie relaksują. Kapsuła NeoQi jest idealna dla przeprowadzania wodnych masaży terapeutycznych

      Kapsuła NeoQi Hormony Professional dodatkowo posiada funkcję koloroterapii oraz aromaterapii które są włączane do odpowiednich zabiegów.

Copyright © 2012 Multikosmetyka Projekt i wykonanie: ADVSTUDIO