STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | O NAS | UPOMINKI | CENNIK | GALERIA | KONTAKT
KOSMETOLOGIA
Kosmetyka twarzy
Peelingi medyczne i kosmetyczne
KARBOKSYTERAPIA
Zabieg na Blizny i Rozstępy- Srebrny Laur Kosmetologii
Mikronakłuwanie/Mezoterapia mikroigłowa
OCZYSZCZANIE WODOROWE
RF MIKROIGŁOWY
Pielęgnacja ciała
Mezoterapia bezigłowa
Mikrodermabrazja
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Elektrostymulacja
Kosmetyka mężczyzn
Makijaż i wizaż
Depilacja woskiem
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Toksyna Botulinowa
AQUALYX
Wypełnianie zmarszczek
Volumetria
Powiększanie i modelowanie ust
Mezoterapia Igłowa
Laser frakcyjny CO2
GABINET LEKARSKI
DEPILACJA LASEROWA LASER DIODOWY LightSeer DESIRE
WELLNES & SPA
STUDIO FRYZUR
ZABIEGI LASEROWE
Laserowe odchudzanie MED LIPO
FIRMY KOSMETYCZNE

 

 

Ultradźwięki wytwarzają energię , która przenika przez tkanki i mięśnie uaktywniając błonę komórkową. Wywołują w ten sposób zmiany fizyczne i chemiczne w miejscu działania na tkanki.
 Efekty działania ultradźwięków na skórę:wytwarzają ciepło, które poprawia krążenie krwi i limfy, relaksuje mięśnie, przyspiesza metabolizm komórek, pomagają w penetracji i absorbcji leków i kosmetyków przez skórę, przyspieszają regenerację komórek, redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcia mięśni, pomagają wygładzić zmarszczki, zwiększają nawilżenie skóry, wspomagają terapię trądzika, zmniejszają pory, nadają skórze zdrowy blask i świeży wygląd, zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe, rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy, pobudzają przemianę materii komórek i usprawniają oddychanie tkankowe

Przeciwwskazania do stosownia utradźwięków:
nowotwory, gruźlica, inplanty, rozrusznik serca, stany gorączkowe, ciąża, choroba wieńcowa, stay zapalne, ropne skóry, niezakończony wzrost kości, ciężki tan ogólny organizmu   Obecnie ultradźwięki stosuje się na szeroką skalę w kosmetyce jako peeling ultradźwiękowy, znany także pod nazwą peelingu kawitacyjnego. Służy on do głębokiego oczyszczania skóry, który jest zupełnie bezinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze, jego zaletą jest brak skutków ubocznych. Działa na skórę poprzez naturalne wibracje, regeneruje skórę, oczyszcza pory i wygładza skórę, wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę. Ultradźwięki możemy wykorzystać w zabiegach dla poszczególnych problemów skórnych: zmarszczki, trądzik, trądzik różowaty, teleangiektazje, blizny.

Wykorzystując ultradżwięki w kosmetyce można przeprowadzić wiele zabiegów spowalniających proces starzenia się skóry bez żadnego uszczerbku na zdrowiu, pojawienia się reakcji alergicznych, bólu, zsinień czy okresu rekonwalescencji. Terapia ultradźwiękami jast nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz poteguje działanie substancji aktywnych. Relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom leczniczym, działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, łuszczącą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną oraz dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień oraz dokładne odżywienie.

 

Kawitacja + krem
koszt zabiegu : 50 zł
czas zabiegu: ok.30 min

Kawitacja + maska+ krem
koszt zabiegu: 70 zł
czas zabiegu: ok. 45 min

kawitacja + ampułka + maska
koszt zabiegu: 90 zł
czas zabiegu: ok. 60 min

kawitacja + oczyszczanie manualne+ maska
koszt zabiegu: 100 zł
czas zabiegu: ok. 90 min

kawitacja + oczyszczanie manualne + ampułka+ maska
koszt zabiegu: 120 zł
czas zabiegu:: ok. 90 min

Sonoforeza/ ultradźwięki + ampułka
koszt zabiegu : 40 zł
czas zabiegu: 30 min

Peelig + Sonoforeza/ ultradźwięki + masaż + maska
koszt zabiegu: 130 zł
czas zabiegu: ok. 75 min 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 Multikosmetyka Projekt i wykonanie: ADVSTUDIO