STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | O NAS | UPOMINKI | CENNIK | GALERIA | KONTAKT
KOSMETOLOGIA
Kosmetyka twarzy
Peelingi medyczne i kosmetyczne
KARBOKSYTERAPIA
Zabieg na Blizny i Rozstępy- Srebrny Laur Kosmetologii
Mikronakłuwanie/Mezoterapia mikroigłowa
OCZYSZCZANIE WODOROWE
RF MIKROIGŁOWY
Pielęgnacja ciała
Mezoterapia bezigłowa
Mikrodermabrazja
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Elektrostymulacja
Kosmetyka mężczyzn
Makijaż i wizaż
Ultradźwięki/Kawitacja
Depilacja woskiem
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Toksyna Botulinowa
AQUALYX
Wypełnianie zmarszczek
Volumetria
Powiększanie i modelowanie ust
Mezoterapia Igłowa
Laser frakcyjny CO2
GABINET LEKARSKI
DEPILACJA LASEROWA LASER DIODOWY LightSeer DESIRE
WELLNES & SPA
STUDIO FRYZUR
ZABIEGI LASEROWE
Laserowe odchudzanie MED LIPO
FIRMY KOSMETYCZNE
ODŻYWKI REVITALASH

 

 

 

Pierwsza inteligentna Karboskyterapia JULIE

 

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia  jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 

 

 

 

Główne zalety Karboksyterapii JULIE

 


Smart & Intuitive - pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.
System ten sprawia, że zanim kosmetolog wykona zabieg - aparat wskaże miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ, odpowietrzy system, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

Air Clean System – mechanizm gwarantujący całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Jest on niezbędny, aby znacząco zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych. ACS to gwarancja bezpieczeństwa i braku powikłań po zabiegu karboksyterapii.

Double Heating System - jest to pierwszy tego typu system na świecie zastosowany w aparacie do karboksyterapii. DHS jest to opatentowane połączenie dwóch systemów podgrzewania dwutlenku węgla: wewnętrznego (elektronicznego) z systemem zewnętrznym, szczególnie efektywnym w przypadku wysokich przepływów dwutlenku węgla. DHS gwarantuje najniższe odczucia dyskomfortu u Klientów.

Precision Flow Control - system precyzyjnej regulacji przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min. Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

Hybrid Filtering System – jest to dwuetapowy proces filtrowania CO2. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząsteczek stałych. Gwarantuje to zachowanie najwyższej sterylności podawanego gazu.

JULIE pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość. Sam aparat posiada wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jednynie medyczny dwutlenek węgla daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanyc skutków ubocznych.

 

 

 

 

 


 

 Koszt zabiegu:

Twarz- 150 zl

Twarz, szyja, dekolt- 250 zl

Oczy- 100 zl

Oczy przy zabiegu na twarz- 60 zl

Ciało cellulit  - 200 zł okolica

Ciało tkanka tłuszczowa- 200 zl okolica

Pośladki- 150 zl 

Roztępy w zależności od ilości i wielkosći- od 50 zł

Zabiegi karboksyterapii polecamy w pakietach zabiegowych:

5+ 1 zabieg gratis

10 + 2 zabiegi gratis + do każdego zabiegu oczy w prezencie 

Copyright © 2012 Multikosmetyka Projekt i wykonanie: ADVSTUDIO